ІСТОРИЧНА ПОДІЯ

Щоб там не говорили, а у голови ради засновників футбольного клубу «Звягель-750» Василя Васильовича Гордійчука дуже легка рука. Адже саме завдяки наполегливості цієї неординарної людини у місті з’явився не тільки футбольний клуб обласного рівня, але й почало відроджуватися міське футбольне життя, що мирно почивало у забутті років 17-18. Ця історична подія відбулася в середу 30 липня 2008 року. У стартовому матчі першості міста серед команд колективів підприємств, організацій, установ змагалися команди, що представляли спортивні клуби Новоград-Волинського лісмисгоспу та ДЮКФП. Гра в цілому проходила у рівній боротьбі, однак під кінець першого тайму краща технічна майстерність та тактична підготовка дозволили вихованцям відділення футболу міського ДЮКФП забити два голи у сітку воріт суперника. Після перерви малюнок гри не змінився, юні футболісти більше контролювали м’яч, а старші за віком надіялися на швидкі результативні передачі. Рахунок ще раз змінився,— третій гол провели юні футболісти, у підсумку 3:0 на їхню користь.
Такий перебіг матчу не задовольнив директора лісгоспу С.А.Нусбаума, котрий особисто спостерігав за перебігом подій у грі, перебуваючи на трибуні. В наступній грі, що відбулася 31 липня, зустрілися команди інженерної в/ч (командир Д.М.Герега) та фірми «Дереволад». Команди приблизно одного рівня, однак більше бажання здобути перемогу було цього разу у деревообробників, адже найбільш палким уболівальником на трибуні був директор фірми «АНТ-Дереволад» М.О.Кузнець. Саме його підопічні провели у ворота армійців три «сухих» м’ячі, пропустивши лише один, очоливши таким чином разом з командою ДЮКФП турнірну таблицю першості міста. Наступний матч, в якому зустрінуться лідери змагань, буде визначальним для визначення одноосібного лідера першості.