В АКТИВІ КАРАТИСТІВ — ДВА ЧЕМПІОНИ «КИЇВ-OPEN»

\"В27 спортсменів об’єднаної команди клубу карате-до «Січ» взяли участь у найбільшому на території України турнірі «Київ-OPEN». Честь новоград-волинського клубу захищали вихованці відділень карате-до міської і районної дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники ФСТ «Спартак» і районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді (РЦТСТУМ). Загалом учасниками столичного турніру стали понад 600 спортсменів усіх вікових груп (наймолодшим — лише по 8 років), котрі представляли 56 клубів із 5 країн.
«Цьогоріч турнір став рекордним для України, адже зібрав аж 667 учасників, — ділиться враженнями один із тренерів клубу «Січ» Вадим РИБАЧОК. — Поєдинки проходили одночасно на шести татамі. Така кількість — це практично рівень чемпіонатів Європи».
Пробитися у призери, за словами Вадима Рибачка, було надзвичайно важко, адже в окремих категоріях за перемогу боролися щонайменше 40 спортсменів, а подекуди — аж 75. Саме в такій, одній із найбільш представницьких категорій, добре себе проявив юний Владислав Головань, котрий посів третє місце (категорія 8-9 років). Тренерський штаб особливо відзначив успіх Владислава, висловлюючи надію, що підростає нова зірочка місцевого карате-до.
В активі новоградців — два перших місця. Їх здобули Мар’ян Парадівський (тренер-викладач районної ДЮСШ) серед дорослих та Дмитро Корнійчук у віковій групі 14-15 років (до 57 кг).
Перемагаючи по ходу поєдинку, під кінець бою втратив чемпіонство Артем Кухарчук (категорія 14-15 років, до 63 кг). За схожим сценарієм програв фінал і Анатолій Овсянніков (16-17 років, понад 68 кг). Компанію срібних призерів їм склав представник РЦТСТУМ Ігор Дем’янчук (16-17 років, до 61 кг), потішивши тренера районного центру учнівської молоді Руслана Загривого. До речі, друге місце Ігоря Дем’янчука називають відкриттям клубу.
Крім цього, Вадим Рибачок відзначив ще двох спортсменів, які, хоча й не зуміли втрутитися у розподіл місць на п’єдесталі пошани, проте виступили на достатньо високому рівні. Це Кирило Кучер (категорія 8-9 років) та Олександр Канарський (14-15 років). В обох — п’яті місця.
Цих здобутків об’єднаної команди клубу «Січ» вистачило на підсумкове четверте місце. Обійшли новоградців команда Одеської ліги карате, у складі якої були спортсмени всіх клубів Одеси, клуб «Юніон» (Львів) та клуб-організатор турніру — столичний «Шогун».