Спортивний клуб «Євробокс» допоміг із організацією турніру на призи братів Кличків

Фіналіст чемпіонату України з Бердичева і представник команди Німеччини, чемпіон світу 2014 року, котрий виграв ліцензію на право участі у ІІ юнацьких Олімпійських іграх, що відбудуться цьогоріч у КитаїЗ 8 по 12 липня у Бердичеві проходить XVI Міжнародний турнір із боксу серед молоді на призи братів Кличків. Новоград-волинський СК «Євробокс» на чолі з президентом міської федерації боксу Леонідом Плісаком надав підтримку партнерам в організації змагань. А вони традиційно вийшли представницькими — учасниками стали боксери з 16 країн світу, серед яких — чемпіони світу і Європи, фіналісти чемпіонату України.
На відкритті змагань були присутні українські легенди боксу — Володимир Кличко та Олександр Усік. Тож спортсмени мали змогу поспілкуватися з кумирами, почути від них дружню тренерську пораду. Про підсумки боїв та здобутки боксерів Звягельщини читайте у наступних номерах «Звягеля».