www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Архів рубрики ‘Ваше здоров’я’

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, липня 30, 2021 14 просмотров | Опублікував:

«Протягом двох попередніх діб серед жителів міської територіальної громади не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — повідомила 28 липня т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

Індійський штам «Дельта»: як не допустити нової хвилі COVID-19?

П’ятниця, липня 30, 2021 17 просмотров | Опублікував:

Улітку європейці забили на сполох через новий штам коронавірусу — «Дельта». Він набагато заразніший від попередніх і швидко поширюється Європою та світом. В Україні також виявлені перші випадки. Чим небезпечна нова мутація коронавірусу і як не допустити його поширення всередині нашої країни, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, липня 23, 2021 18 просмотров | Опублікував:

«Протягом двох попередніх діб серед жителів міської громади виявлено один новий, лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус», — поінформувала 20 липня т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська. Інформації щодо нових випадків станом на 21-22 липня на час відправки газети в друк на ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, липня 16, 2021 19 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міської територіальної громади не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — поінформувала 14 липня т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

Розпочав роботу відділ заготівлі крові та її компонентів

П’ятниця, липня 16, 2021 22 просмотров | Опублікував:

На цьому тижні в Новограді-Волинському за адресою: вул.Шевченка, 63, розпочав роботу відділ заготівлі крові та її компонентів.

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, липня 09, 2021 13 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста виявлено один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус», — повідомила 7 липня т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Людмила Кочук.

Що потрібно знати про китайську вакцину CoronaVac?

П’ятниця, липня 09, 2021 20 просмотров | Опублікував:

CoronaVac — вакцина, яку сьогодні найчастіше використовують для щеплення проти COVID-19. На кінець червня лікарі ввели майже 465 тисяч доз цього препарату. Водночас багато українців нічого не знають про цю вакцину або ж поширюють різноманітні міфи про CoronaVac. Центр громадського моніторингу та контролю дізнався, кого і де щеплять вакциною CoronaVac ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській міській громаді

П’ятниця, липня 02, 2021 20 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — інформує 30 червня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

Прийшов у лікарню — стій. Нема чого розкошувати

П’ятниця, липня 02, 2021 34 просмотров | Опублікував:

ХТО МАЄ ПОСТАВИТИ ЛАВКИ В ЛІКАРНІ? Ну і що, що хворий чи сил бракує? Чи знає керівництво Новоград-Волинського міськрайТМО, що на території лікувального закладу — катастрофічна нестача (точніше сказати відсутність) лавок? Спробуйте захворіти, прийти в лікарню, оббігати всі поверхи і знесиленим вийти на вулицю в пошуках місця для перепочинку. Знайдете одну. ...

На власному прикладі. Історії про вакцинацію від COVID-19

П’ятниця, липня 02, 2021 22 просмотров | Опублікував:

Від початку вакцинації проти COVID-19 щеплення отримали вже понад 1,6 млн українців. Серед вакцинованих — літні люди, медики, військові, пожежники, прикордонники та інші. Найбільше щеплених — у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях. Як почуваються вакциновані і що думають про вакцинацію від коронавірусу? Центр громадського моніторингу та контролю зібрав 3 історії ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, червня 25, 2021 22 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста виявлено 2 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус», — повідомила 23 червня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, червня 18, 2021 14 просмотров | Опублікував:

«Протягом двох діб, 14 і 15 червня, серед жителів міста не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — повідомила 16 червня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська. Упродовж минулих вихідних виявлено 4 нових випадки.

Як і де працюватимуть центри масової вакцинації проти COVID-19?

П’ятниця, червня 18, 2021 7 просмотров | Опублікував:

В останні вихідні травня в Києві, Львові та Одесі відкрилися масові центри вакцинації проти COVID-19. Подібно до закордонних колег, українські медики працювали на стадіонах та в експоцентрі. Щепитися могли люди, які записалися на вакцинацію через «Дію» або контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Детальніше про це дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.

За кошти бюджету міської громади придбали нове медичне обладнання

П’ятниця, червня 11, 2021 43 просмотров | Опублікував:

Депутати міської ради ознайомились із медичним обладнанням, придбаним за кошти бюджету міської територіальної громади для КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО». Участь в огляді взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак. Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» Василь ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, червня 11, 2021 24 просмотров | Опублікував:

«Протягом двох попередніх діб серед жителів міста не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — поінформувала 9 червня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська. В інформації за 7 червня йшлося, що виявлено 4 випадки.

Вакцинація освітян: що потрібно знати?

П’ятниця, червня 11, 2021 30 просмотров | Опублікував:

Вакцинація освітян від коронавірусу — один із пріоритетних напрямків боротьби з пандемією. Адже вчителі й вихователі щодня тісно спілкуються з великою кількістю людей, ризикуючи підхопити і розповсюдити хворобу. Щоб процес навчання був безпечним, педагогів необхідно щепити якнайшвидше — до 1 вересня. Це захистить здоров’я як учителів, так і учнів чи ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, червня 04, 2021 18 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста виявлено 3 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус», — поінформувала 2 червня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

У межах «Великого будівництва» в Новограді відкрито відділення екстреної медичної допомоги

П’ятниця, червня 04, 2021 44 просмотров | Опублікував:

2 червня відбулось урочисте відкриття відділення екстреної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».На святковому відкритті були присутні керівництво Новоград-Волинської міської територіальної громади, зокрема міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис. Також на урочисте відкриття завітали голова Житомирської обласної державної ...

На Житомирщині вперше в Україні застосували телемедичні рішення для екстреної допомоги

П’ятниця, червня 04, 2021 17 просмотров | Опублікував:

У Житомирській області вперше в Україні втілили в життя систему «Телемедицина для екстреної допомоги». Відтепер бригади екстреної (швидкої) допомоги можуть отримувати ургентні телемедичні консультації в лікарів із невідкладних станів безпосередньо на місці надання медичної допомоги та в режимі 24/7.

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській міській громаді

П’ятниця, травня 28, 2021 27 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста виявлено 3 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус», — поінформувала 26 травня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.

Відділ заготівлі крові нарешті отримав нове приміщення

П’ятниця, травня 21, 2021 83 просмотров | Опублікував:

Відбулася нарада в міського голови Миколи Боровця щодо функціонування Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів за участю директора комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради Анатолія Чугрієва. Участь у нараді взяли заступник міського голови Наталія Борис, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Любомир Дутчак, ...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, травня 21, 2021 25 просмотров | Опублікував:

Протягом доби 19 травня серед жителів міста виявлено 3 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

П’ятниця, травня 14, 2021 26 просмотров | Опублікував:

«Протягом минулої доби серед жителів міста виявлено один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус», — поінформувала 12 травня заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська. Днем раніше нових випадків не виявлено.