www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


«Балакаючі світлофори»: одним допомагають, іншим заважають

26 Березня 2021 | Оприлюднив: | 260 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Світлофори зі звуковим супроводом, яким обладнали найбільш людні перехрестя, вимикаються на ніч і спати не заважають.
На цьому наголошують у міській раді у відповідь на критичний допис у Фейсбуці. Одна з мешканок будинку, що розташований неподалік від такого перехрестя, розмістила відео, на якому чути, як у темний час доби гучномовець на світлофорі досить голосно сповіщає пішоходів про дозвіл/заборону переходу вулиці. Звягельчанка пожалілася, що постійні оголошення чути у квартирі навіть при зачинених вікнах, і це заважає відпочивати.
У міській раді пояснили, що гучномовці вмикаються о 6:30 і вимикаються о 20:00. Тобто, у нічний час вони не працюють і не заважають.
Як підкреслила секретар міської ради Оксана Гвозденко, на жаль, серед жителів громади є значна кількість людей із вадами зору, для потреб яких, власне, й було встановлено «балакаючі світлофори». Вона закликала решту населення поставитися до ситуації з розумінням.
Додамо, що цими днями КП «Шляхрембуд» встановив на пішохідних переходах 13 гучномовців, які дублюють для незрячих пішоходів сигнали світлофора. «Балакаючі світлофори» з’явилися на перехрестях по вулицях Житомирській, Пушкіна, Шевченка. Зокрема, у «Зелених», біля «Норми», біля «Торгового дому» та біля «Супутника». На це витрачено 64 тисячі гривень із міського бюджету.

Олег БРЮХАНОВ
 1. 4 коментарі в статті “«Балакаючі світлофори»: одним допомагають, іншим заважають”

 2. Написав: Вася 28.03.2021 | Відповісти

  Цитувати

  На Пушкіна біля Норми сьогодні вимкнувся о 22,30. Забули годинник перевести? А взагалі-то заважають достатньо.

 3. Написав: sirrah 30.03.2021 | Відповісти

  Цитувати

  они даже днем могут и мёртвого достать
  больше вреда чем пользы

  Вася ответил:

  Если исполком не примет меры, значит придется действовать самим жителям. Не хочется портить казенное имущество, но что делать – тут можно и нервный срыв получить. Через каждые 10 секунд “заборонено перехід, перехід дозволено”. И так весь день с 6 утра до 23 вечера.

  sirrah ответил:

  еще больше раздражает “тиканье”

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,