www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


У будні дозволили торгувати промисловими товарами на міських ринках, а у вихідні знову діятиме «локдаун»

02 Квітня 2021 | Оприлюднив: | 34 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

30 березня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Громада четвертий тиждень поспіль перебуває в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Обмежувальні заходи відчутно перешкоджають звичному ритму життя, належній організації процесів у галузях економіки, соціальної сфери, освіти, культури, спорту тощо. Значних збитків зазнають майже всі суб’єкти господарювання та підприємництва. Епідситуація продовжує залишатися складною, хоча показники захворюваності дещо стабілізувалися.
Фахівці в галузі медицини та епідеміології підтвердили той факт, що обмежувальні карантинні заходи мають позитивний результат. Унаслідок зменшення міграції та недопущення масового скупчення населення, а також дотримання соціального дистанціювання та маскового режиму, кількість хворих на території громади зменшилася.
Разом із тим, нерівні умови, у яких опинилися суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність промисловою групою товарів, стали причиною зростання напруги в громаді та неодноразових звернень до керівництва міста з метою вирішення наболілих проблем.
Тож міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

  • заборонити перебування на територіях загального користування (парки, сквери, майданчики, вулиці, провулки, площі тощо) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі — виготовлених самостійно;
  • дозволити прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення на території Новоград-Волинської міської громади в будні (з понеділка по п’ятницю) за умов дотримання всіх карантинних та протиепідемічних заходів та забезпечення перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 20 кв. метрів торговельної площі;
  • дозволити з 31 березня 2021 року суб’єктам господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівлі промисловою групою товарів на території міських ринків, здійснення торгівлі винятково в будні (з понеділка по п’ятницю) за умов жорсткого дотримання карантинних вимог, відповідно до чинного законодавства, із забезпеченням контролю за дотриманням дистанції та маскового режиму громадян. Відповідальність за дотримання карантинних вимог покласти на адміністрацію ринків;
  • у вихідні (суботу та неділю) на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської громади застосовувати обмеження, встановлені рішенням Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року (локдаун «вихідного дня»).
За інформацією міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,