www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Поточний стан кладовищ: ситуація задовільна

30 Квітня 2021 | Оприлюднив: | 46 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

З огляду на підготовку до поминальних днів, 26 квітня міський голова Микола Боровець спільно з заступником міського голови Віталієм Якубовим та начальником відділу благоустрою Віктором Юхимчуком здійснили обстеження поточного стану цвинтарів міської громади.
Як зазначив завідувач відділу похоронного обслуговування КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» Павло Рутанський, на всі кладовища завезено кам’яний відсів та пісок, двічі на тиждень вивозиться сміття.
Задля вчасного покосу узбіч та доріжок цвинтарів, доглядачам міських кладовищ необхідно придбати косарки, адже справного інвентарю, необхідного для виконання поточних робіт, недостатньо.
Загалом ситуація на кладовищах задовільна. Сплановано комплекс робіт у межах підготовки до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: благоустрій місць військових поховань, заміна прапорів на Алеї Слави, оновлення написів на Стелі військово-меморіального кладовища.

За інформацією міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,