www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Рішенням суду оштрафували дванадцять ексдепутатів

30 Квітня 2021 | Оприлюднив: | 98 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Дванадцять депутатів Новоград-Волинської міської ради та Городницької селищної ради Новоград-Волинського району попереднього скликання допустили порушення та не дотрималися вимог ч.2 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції». Про це повідомила Ірина Мельник, прокурор Новоград-Волинської окружної прокуратури.
Усі правопорушення стосуються несвоєчасного подання декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Тобто, ексдепутати не подали декларації протягом 20 робочих днів із моменту припинення повноважень депутата міської та селищної рад.
Новоград-Волинська окружна прокуратура забезпечила участь у розгляді адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені колишніми депутатами міської та селищної рад.
Серед причин, названих порушниками в судовому засіданні, — незнання законодавства, заклопотаність приватними справами тощо.
Однак Новоград-Волинський міськрайонний суд не визнав це поважними причинами. Натомість видав постанови про визнання всіх дванадцяти депутатів винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.172-6 КУпАП та застосування стосовного кожного штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,