ФК «Звягель» не втримав виїзну нічию в шостому турі чемпіонату аматорів

18 вересня в межах шостого туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд «Звягель» грав на виїзді проти столичної команди «Атлет».
Господарі повели в рахунку вже на 18-ій хвилині. «Звягель» відповів голом у середині другого тайму. Ващенко прокинув Швеця й заробив штрафний на лівому фланзі, а Василь Жадан на дальній стійці головою замкнув подачу Ялікова — 1:1.
Проте втримати гостьову нічию не вдалося. За 15 хвилин до завершення гри господарі забили вдруге — 2:1.
«Атлет» посунув звягельчан із п’ятого на шосте місце в групі 2 чемпіонату України серед аматорів.
Нагадаємо, загалом у цій групі — десять команд. «Звягель» набрав шість очок у шести іграх.
У сьомому турі, що відбудеться 25 вересня, ФК «Звягель» на домашньому стадіоні «Авангард» прийматиме команду «Кудрівка» з Чернігівської області. Наразі суперник перебуває на третьому місці, здобувши в шести іграх чотири перемоги й дві нічиї.
Гра розпочнеться о 16-ій годині. Вартість квитка — 20 грн. Але для пенсіонерів, котрі пред’являть свіжий номер газети «Звягель», діятиме пільгова ціна.