Артем Алексеєнко став срібним призером чемпіонату України з карате

\"АртемЧемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих відбувся 22-24 жовтня в Полтаві. Його учасниками стали 644 спортсмени з 17 областей.
Команду Новоград-Волинської ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова і клубу «Січ» представляли 12 каратистів. Тренери — Петро Корнійчук і Вадим Рибачок.
Чудовий виступ продемонстрував Артем Алексеєнко, який став срібним призером. Наразі Артем — серед претендентів на місце в складі збірної України.
Відчайдушно боровся за потрапляння в призову трійку Нікіта Ганношин. Він провів шість поєдинків, з яких чотири виграв, проте посів п’яте місце.
Відзначимо, що в ході офіційної частини турніру відбулося вручення подяк цьогорічним олімпійським чемпіонам і призерам — Анжеліці Терлюзі, Станіславу Горуні та Аніті Серьогіній.