Команда «Рись» стала переможцем відкритого кубка громади з футболу

Учасниками відкритого кубка Новоград-Волинської громади з футболу стали шість команд. Спочатку вони грали за коловою схемою у двох підгрупах, а тоді чотири кращі сформували півфінальні пари.
Вирішальна гра відбулася на стадіоні «Авангард» минулої суботи. У фіналі зійшлися «Рись» (Держлісгосп) і ФК «Ярунь».

Ярунчани повели в рахунку вже на 12-ій хвилині. Через 5 хвилин «Рись» відновила паритет. А під завісу другого тайму «лісгоспівці» відзначилися вдруге. Дубль — на рахунку О.Лавренюка. У підсумку «Рись» здобула перемогу з рахунком 2:1. За переможених забивав Р.Пришва.
У церемонії нагородження взяли участь представники органів місцевого самоврядування, а також голова Новоград-Волинської міської асоціації футболу Олександр Лавренюк і голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.