Дар’я Лукащук стала срібною призеркою чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді проходив у румунському місті Орадя 13-14 листопада.
Двоє спортсменів із Житомирщини стали срібними призерами. Це — Дар’я Лукащук із Новограда й Назар Кравчук із Житомира.
Загалом до складу збірної України потрапили три спортсмени з Житомирщини — переможці чемпіонату України в своїх категоріях. Роман Юрчук із Бердичева поступився у чвертьфіналі представнику Грузії.
У звітному чемпіонаті Європи взяли участь понад 450 спортсменів із 22 країн. Національна збірна України посіла перше командне місце. У загальному здобутку — 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових медалей.
За словами тренера Максима Ланового, тепер каратисти Житомирщини розпочинають підготовку до Кубку Європи серед дорослих, який проходитиме у Литві 2-3 грудня. Там спортсмени виборюватимуть путівки на чемпіонат світу в Токіо.