Вісім призових місць — на першості області з пауерліфтингу

У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи. Команду міста Новограда-Волинського (ДЮКФП, директор — Вадим Омельчук) представляли 5 спортсменів.
Перше місце в категорії до 63 кг серед дівчат у триборстві здобула Дарина Портянко. Вона також посіла третє місце в абсолютній категорії.
Переможцем у категорії до 59 кг серед юнаків у триборстві став Дмитро Бахур, виконавши другий дорослий розряд. В його активі також третє місце в абсолютній категорії.
Артем Легензов виборов перше місце в категорії до 66 кг серед чоловіків із жиму лежачи.
Дмитро Коростельов здобув перше місце в категорії до 83 кг серед чоловіків із жиму лежачи та третє місце — в абсолютній категорії.
Переможцем у категорії до 93 кг серед юнаків у триборстві став Богдан Ілюченко.
Участь у турнірі взяли пів сотні спортсменів із Житомира, Новограда-Волинського, Малина, Довбиша, Бердичева й Ірпеня.