Важкоатлети ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова здобули перше місце в чемпіонаті області

\"Важкоатлети\"ВажкоатлетиЧемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед спортсменів 2003 р. н. і молодших проходив у Першотравенську 27-28 листопада. Учасниками змагань стали понад сто вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Новограда-Волинського, Бердичева, Баранівської громади та Яруня.

Команда Новоград-Волинської ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова (тренери — Катерина Мединцева і Валерій Постіженко) здобула перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку у своїх вагових категоріях чемпіонами стали Аріна Іваніщак, Валентина Гаврилова, Анастасія Шевчук, Анастасія Болкун, Владислав Заруба і Максим Степовий.

Другі місця посіли Юрій Мельник, Дмитро Левицький, Денис Лопатюк, Нікіта Огороднійчук, Анна Кравець, Катерина Дириженко, Аліна Рафальська, Артем Пасічник і Ярослав Лейковський.

Бронзові призери — Володимир Козак, Дмитро Пшеничний, Ігнат Тимощук, Олександра Дириженко, Дмитро Косянчук.