Вихованець ДЮКФП здобув срібло на чемпіонаті світу з армреслінгу

Вихованець відділення армреслінгу Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Роман Кібіткін серед молодших юніорів (до 15 років) у ваговій категорії до 65 кг виборов друге місце на чемпіонаті світу з армреслінгу, що проходив у Бухаресті.

У категорії, де змагався Роман Кібіткін, загалом було одинадцять суперників. Зокрема, з Росії, Казахстану, Туреччини, Швеції, Румунії, Коста-Ріки. Роман здобув друге місце, поступившись у фіналі спортсмену з Казахстану.

Відзначимо, що в турнірі взяли участь 46 країн. А юнацька збірна України загалом завоювала  17 медалей різного гатунку.

Тренує Романа Кібіткіна керівник гуртка ДЮКФП з армреслінгу, заслужений майстер спорту України Олександр Пінчук.

«Усіх охочих потренуватися під його керівництвом та підвищити свою спортивну майстерність не лише в армреслінгу, а й у багатьох інших видах спорту, запрошуємо на заняття в ДЮКФП. Заняття проводяться безкоштовно», — зазначив директор ДЮКФП Вадим Омельчук.