Військові 30-ї бригади визначили кращих гирьовиків

10 лютого у 30-ій окремій механізованій бригаді ім.Князя Костянтина Острозького відбулися перші в цьому році змагання з гирьового спорту на першість військової частини.
Учасники та учасниці турніру змагалися у різних вагових категоріях і справу мали з гирями різної ваги: чоловіки штовхали 24-кілограмові, представниці прекрасної статі — 16-кілограмові.
У підсумку третє місце посіла команда мотопіхотного батальйону, «срібло» вибороли танкісти, а кращими стала важка артилерія.
Заступник командира бригади подякував усім учасникам змагань та нагородив призерів і переможців особистого заліку грамотами й медалями.
Кращі гирьовики захищатимуть честь бригади на змаганнях з цього виду спорту на першості ОК «Північ» 26-28 лютого в м.Бердичів.