До Дня Збройних сил України — турнір із міні-футболу

6 грудня в спортивному залі ліцею №11 відбулося закриття турніру з міні-футболу, присвяченого Дню Збройних сил України.
Переможцем став ФК «Спарта» — команда військової частини А-2925.
Друге місце — у ФК «Миротворець» — команди військової частини А-3814 (м.Новоград-Волинський).
Бронзовим призером стала команда «Бійці». А четверте місце посіла команда молоді «Звягель».
Привітали учасників із завершенням турніру заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша й директор ліцею №11 Аліна Табакова.
Вони відзначили, що Новоград із радістю став господарем цих змагань. Побажали всім хорошого настрою, удачі та привітали військових зі святом.
Переможці змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками. Подарунки кращим гравцям вручили від міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»