21 thoughts on “ДВІ МЕДАЛІ НА ЧОТИРЬОХ

 1. тема спорту – гарна!а висвітлення – сором та ганьба! Написано нецікаво! якась Тетяна Кіт, який-то Ігор Приймак… раз уже хочеш розказать- то вже кожного покажи і детальніше розкажи!

 2. вам надо явно устроиться в газету журналистом, дизайнером, фотографом и редактором одновременно =)

 3. пока нет, на лето бывает…
  но такой многогранный талант возьмут без разговора )))

 4. обсуждать і обсирать зі сторони всі люблять, навіть я)) , а вот до діла то не дуже

 5. Стоп! Я висловив думку читача! Маю право. ви ж не для своїх родичів пишете, а для всіх людей! Далі таке: з якого переляку ви одним даєте можливість висловлюватись, а якщо щось вас не задовільнило -то закриваєте рота!Що ще це таке: невірна відповідь? я не на екзамені! Зарегеструвався бо не хочу купувати газету, хочу коментувати і брати активну участь в Новоградському житті завдяки цій газеті!Перепрошую, хотів.Що має значення? чи не думка та визнання читачами? А ВИ МЕНЕ ЗАБЛОКУВАЛИ ЯК КОРИСТУВАЧА, ЩОБ Я НЕ МАВ ЗМОГИ ВАМ ВІДПОВІСТИ! А ЗА МОЄЮ СПИНОЮ -ПИШИТЕ НА МОЮ АДРЕСУ! ДУЖЕ ПО-ЧОЛОВІЧОМУ!

 6. До речі, дякую за пропозицію…та ні за які гроші я не буду працювати там, де не поважають українців, свободу слова, чесність, відкритість та людей!
  Bobo_Kat

 7. а ким працювати -я й без вас уже давно розібрався
  Bobo_Kat

 8. вы первый день в нете? я ваще никому причин удаления не писал никогда, а вам написал – вы еще не довольны. здесь просто на сайте полно мертвых душ, которые непонятно зачем регистрируются. мне они не нужны. на то есть свои причины и я отчитываться ни перед кем не собираюсь. сходите покричите где-то на других ресурсах – увидите как бывает))
  газету не покупайте – никто не заставляет, для этого тут регистрироваться не обязательно. а правильный ответ для регистрации он очевиден 🙂

 9. в україні нічого перечисленого ніколи не було і немає

 10. До речі, дякую за пропозицію…та ні за які гроші я не буду працювати там, де не поважають українців, свободу слова, чесність, відкритість та людей!

  а вы хоть кого-то уважаете?
  зашли на сайт газеты (которую покупать не хотите), обгадили всех и все, еще претензии предъявляете… ну да, такое только у нас возможно))))

 11. Любий адмін! я плачу чималі гроші за інтернет! тому все, що тут знаходжу – небезкоштовне! який сенс мені щей газету купляти?

 12. що ж я нагадив? висловив думку багатьох! нарешті! в Європі видавці прислухаються до кожного і цінять кожного читача!

 13. при чем тут плата за инет к газете? абсолютно ни при чем 🙂 ее вы читаете бесплатно..

 14. если вам все не нравится, зачем вы ее читаете? есть же альтернатива))) только ее покупать надо =)

 15. бажаю українцям якісної продукції!чого ви вирішили, що мені все не подобається -є багато достойних статей, які я також відмітив і яких ще не встиг -бо ви не надали змоги!

 16. admin ответил:
  березня 6, 2012 в 0:46

  если вам все не нравится, зачем вы ее читаете? есть же альтернатива))) только ее покупать надо =)

  НЕ ПРИНИЖУЙТЕ СВОЮ ГАЗЕТУ!

 17. ВСЬГО ВАМ НАЙКРАЩОГО!ГАРНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ДОБРИХ СТАТЕЙ!
  МОЖЛИВО КОЛИСЬ, ВИ ЗРОЗУМІЄТЕ ЩО, ЩОБ БУТИ КРАЩИМИ -ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ!

Залишити відповідь