Відбувся другий тур чемпіонату міста з футзалу

У ліцеї №11 триває відкритий чемпіонат Новограда з футзалу. Ігри другого туру відбулися 7 лютого.
Вища ліга: «Рись» (ДЛМГ) — «Фани Звягеля» — 8:2; «Звягель» (ДЮКФП) — «Крост» (Ярунь) — 10:5; «Керамік» (Баранівка) — «EuroShoes» — 0:4; «Олімп» (Довбиш) — «Звягель-АТО» — 4:4.
По шість очок за підсумками двох турів набрали «EuroShoes», «Рись» і «Звягель».
Перша ліга: «Євробокс» — «Звягель-93» (ДЮКФП) — 1:2; «Лісгосп» (ДЛМГ) — ДЮСШ (Баранівка) — 4:2; «Легіон» (Майстрів) — «Верес» (Колодянка) — 9:7; «Спортінг» (Новоград) — «Нива» (Майстрів) — 5:3.
У першій лізі максимум очок на старті здобули команди «Легіон» і «Лісгосп».
Матчі третього туру заплановані на 14 лютого.
* * *

Тим часом команда «Рись» стала переможцем футзального турніру пам’яті В.О. Хоменка, який відбувся 6 лютого в Баранівці.
У груповому раунді «Рись» поступилася в стартовому матчі команді з Полонного — 1:2, а в другому — перемогла футболістів із Мирополя — 2:1, здобувши право зіграти в півфіналі, де обіграла команду з Баранівки — 3:0.
У фіналі «Рись» знову зустрілася з командою з Полонного. Цього разу звягельчани реваншувалися, здолавши команду з Хмельниччини з рахунком 4:1, та завоювали головний трофей турніру.
Звання кращого гравця турніру отримав капітан команди «Рись» Ігор Шевчук.
* * *

Команда 30-ї ОМБр виграла першість Оперативного командування «Північ» із футзалу. У фіналі новоградські військові з рахунком 3:2 перемогли команду військової частини з Гончарівського.
Перший тайм фінального матчу пройшов напружено, але без голів. У другому таймі команді в/ч А0409 довелося двічі відігруватися. А переможний гол зі штрафного на останніх секундах матчу ефектним ударом у верхній кут воріт забив Василь Жадан.
Вітаємо команду 30-ї ОМБр із перемогою й бажаємо гідно виступити у фінальній частині змагань!
У матчі за третє місце команда інженерного полку перемогла збірну військової частини з Конотопа — 5:1.