ФК «Ярунь» — кубковий боєць

\"ФКМинулої суботи на стадіоні «Авангард» було визначено переможця кубку Новоград-Волинського району з футболу пам’яті Валентина Пашковського — мецената й шанувальника цього виду спорту. Чимало команд виявили бажання спробувати свої сили в цьому турнірі, тож стартували учасники ще зі стадії 1/8 фіналу. А фінальну пару склали ФК «Ярунь» і «Моноліт» (Наливна станція).

\"ФКДекілька сотень уболівальників своїми вигуками підбадьорювали гравців, проте великої кількості гольових нагод команди не створили. Боротьба переважно точилася в центрі поля, а спроби прорватися на зручні ударні позиції нівелювалися вдалою грою захисників або ж браком виконавської майстерності атакувальників. Винятком став епізод у середині першого тайму, після якого ФК «Ярунь» вийшов уперед — розкішна комбінація завершилася точним ударом із меж штрафного майданчика. Невдовзі Дмитру Горбаченку («Моноліт») вдався дальній удар — справжня окраса першого тайму — і рахунок знову став рівним.
Нічия 1:1 протрималася аж до фінального свистка. Визначити переможця була покликана серія післяматчевих пенальті. Тут удача відвернулася від Горбаченка — його промах виявився ключовим, оскільки гравці ФК «Ярунь» всі свої удари реалізували. Тож команда з Яруня підтвердила свою репутацію кубкового бійця.