10 thoughts on “Вулиця Героїв Майдану в Новограді-Волинському? Громадське обговорення

 1. НУ чому ж ми знову і знову наступаємо на одні і ті ж граблі? То памятників понаставляемо політичних, то вулиці політичні поназиваємо. Хочете переназвати, так переназивайте, тільки в НЕ ПОЛІТИЧНІ НАЗВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. погибшие на Майдане – не политики, простые люди…

 3. Простые, но погибли из-за политиков и во время революции, давайте будем смотреть в будущее, а не постоянно оглядываться! Памятники Ленину так же ставили во имя “добра”, и, заметьте,никто на тот момент не был против. МОЖЕТ ХВАТИТ!!! ВРЕМЯ НИКОГДА НЕ ВЕРНУТЬ, как и не вернуть людей, я считаю, достаточно их знать и помнить, а не называть улицы, ставить памятники , что бы их потом переназывать и сносить!!!!!!!!!!!!!!

 4. если так рассуждать, то везде можно политику раскопать.
  имхо, очень правильно назвать улицу людьми, которые положили жизнь за достойное будущее страны.
  а ленин тут не уместен, раньше вообще никого не спрашивали.

 5. Да ненужно ничего нигде раскапывать!!!!!!!!!!!!! смотреть в будущее (достойное)- вот что нужно делать, есть немало больших проблем , чем переназывание улиц, а то мы только и делаем что ничего ни делаем!

 6. Влада в місті належить міській раді народних депутатів – Влада Ради чи радянська влада в спрощеному варіанті. Тому чи є доцільним давати інше ім”я вулиці названій в честь Ради народних депутатів,а залишати одну з центральних вулиць міста – Комсомольську? Чи є доцільно зрівнювати подвиг 40 тисяч загиблих на території Новограда -Волинського героїв загиблих в роки ВВВ проти фашизму в честь яких не названа ні одна з вулиць,в загальній кількості, з сучасними героями ?

 7. это как раз недоработка совковой власти – они больше любили улицы называть всякими вождями, генералами и маршалами

 8. “Совкова влада”-це міська Рада народних депутатів вибиралася із жителів міста цими ж таки жителями як в минулому столітті так і в теперішньому. Хто Ви такий, щоб навішувати ярлики на народ міста Новограда – Волинського та владу яку він обирав чи обирає.Якщо ви маєте бажання паплюжити себе чи своїх батьків які приймали участь в виборних процессах влади міста, то можете себе обвішати соплями з ніг до голови, та одержати стусана від своїх батьків за сування носа чи осудження їх за їхні вподобання. Але для чого вже совати носа до вподобань інших людей та давати недолугі коментарі

 9. Ksuha, я з вами погоджуюсь, хоча не вважаю, що зараз так необхідно переназивати вулиці. Хай би трошки часу пройшло, щоб можна було оцінити всі ті події і результати на нормальну голову.

Залишити відповідь