www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


У кікбоксерів Новограда — перемоги національного рівня

31 Жовтня 2014 | Оприлюднив: | 73 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Об’єднана команда вихованців СК «Вулф» та ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради успішно виступила на першості України серед школярів та Кубку України з кікбоксингу, що відбулися у Харкові 23-25 жовтня.
У розділі «фул-контакт», провівши по чотири поєдинки, переможцями стали Владислав Самолюк (вагова категорія 50 кг) і Вадим Козачук (75 кг).
У розділі «лоу-кік» — теж двоє переможців. Це — Максим Янович (55 кг) і вже згаданий Владислав Самолюк (50 кг).
Найсильнішими у своїх категоріях також стали Микола Михайлюк («хард-боксинг», 30 кг) і Олександр Бойко (розділ «орієнтал», 75 кг).
«Відзначимо, що в кожній категорії було заявлено щонайменше півтора десятки учасників. Тож шлях до перемоги був нелегким», — зазначив тренер ДЮСШ районної ради Олександр Нагорнюк, для якого перемоги вихованців стали своєрідним подарунком перед днем народження.
«Зараз наші спортсмени готуються до столичного турніру, який намічений на 20-23 листопада, а також до чемпіонату Європи», — додав президент спортивного клубу Леонід Плісак.

Олег БРЮХАНОВ
Фото О.НАГОРНЮКА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: