П’ятнадцять звягелян стали призерами чемпіонату України з кікбоксингу

Протягом 28 вересня-1 жовтня у Львові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WPKA. Це — вид спорту, в якому поєднуються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств — ударами ногами, підсічками, кидками тощо.

За медалі змагалися близько 500 кікбоксерів з усіх областей України, віком від 8 до 40 років, серед дорослих, юніорів, старших юнаків, молодших юнаків та дітей.

П’ятнадцять вихованців дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П. Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради стали переможцями і призерами у своїх вагових категоріях та версіях.

Перші місця здобули: Олексій Терлецький, Артем Ликов, Андрій Дейнека, Назар Мельник, Руслан Лосовський, Олександр Рудніцький, Артем Романюк, Анатолій Петров.
Срібними призерами стали: Максим Зикін, Станіслав Гичко, Володимир Здрилюк, Богдан Василенко, Олександр Солох, Нікіта Мілдонович.

Бронза — у Богдана Бойка.

Перші номери за підсумками турніру сформують склад національної збірної команди України з кікбоксингу WPKA на 2024 рік для участі в чемпіонатах світу та Європи.

Переможці отримали не тільки чемпіонські пояси, а й ліцензії на право проведення боїв на міжнародній арені.

Команду до змагань готував тренер-викладач ДЮСШ імені В.П. Єрмакова Леонід Плісак.