У легкоатлетів — кращий командний результат за останні 15 років

Командну бронзу — найвище досягнення за останні півтора десятки років — міська збірна легкоатлетів під керівництвом тренера Олександра Універсала здобула на юнацькому і юніорському чемпіонаті області, що цими днями проходив у Житомирі.
Найбільше залікових очок у командну скарбничку приніс учень колегіуму Борис Ульянов, котрий фінішував другим у бігу на дистанції 300 метрів, а також пробився до числа фіналістів на 60 і 100-метрівці.
Наймолодша представниця звягельської команди Юля Заінчковська здобула друге місце у бігу на 300 метрів. На цій же дистанції Тетяна Обухова стала третьою.
Троє вищезгаданих спортсменів разом із Іваном Зінчуком вибороли друге місце у змішаній естафеті 4 по 250 метрів.
До того ж, залікові очки здобули Анастасія Марчук (60 метрів), Анастасія Бойко (60 метрів і 60 метрів із бар’єрами) та студенти Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Марія Вальоса і Віталій Гайдук.
За результатами цих змагань, Борис Ульянов і Юля Заінчковська були включені до збірної команди області, яка вирушила на чемпіонат України з легкої атлетики, що проводився у Запоріжжі.