www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Як інвалідам оформити компенсацію за бензин та техобслуговування автомобіля

12 Серпня 2016 | Оприлюднив: | 34 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування», право на вказану компенсацію мають інваліди, законні представники дітей-інвалідів, які мають автомобілі та мотоколяски, отримані від Департаменту праці та соціального захисту населення, які мають право на забезпечення автомобілем, але не одержали його і користуються автомобілем, придбаним за власні кошти.
Для оформлення даної компенсації інвалідам та дітям-інвалідам необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення та надати:

  • заяву;
  • копію технічного паспорта про реєстрацію автомобіля на ім’я інваліда;
  • копію посвідчення водія;
  • копію висновку МСЕК про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем.

Компенсація на транспортне обслуговування призначається інвалідам та дітям-інвалідам, які перебувають на обліку для забезпечення автомобілем у Департаменті праці та соціального захисту населення.
Для оформлення даної компенсації інвалідам та дітям-інвалідам необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення та надати:

  • заяву;
  • копію медичного висновку МСЕК про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем.

Також для оформлення даних видів компенсації при собі необхідно мати:

  • копію паспорта (1, 2 стор., реєстрація);
  • копію ідентифікаційного коду;
  • копію довідки МСЕК про групу інвалідності.

Розмір компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів становить 22%, компенсації на транспортне обслуговування — 29% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Станом на 01.01.2016 р. дані виплати становлять 245,92 грн. та 324,18 грн. відповідно.
Пільгою для Героїв України є щомісячна виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо з розрахунку 50 літрів високооктанового бензину на місяць, відповідно до діючих цін на паливо (за наявності особистого автотранспорту).

Л.ХРУЩ, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.