www.zvyagel.com.ua







Праздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Будемо разом створювати комфортне життя у місті»

31 Березня 2017 | Оприлюднив: | 128 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ «ГОРДІСТЬ МІСТА»
Ідею відзначення активних і сумлінних городян у різних галузях життєдіяльності Новоград-Волинський свого часу запозичив у сусідів — відтоді щороку підводимо підсумки, відзначаючи кращих у професії та громадській позиції. Так, подібні рейтинги проводяться в усьому світі, але для кожної громади вони особливі, якщо йдеться про земляків.
І хоч щороку можна почути різноманітні відгуки про нашу «Гордість міста» (хтось вбачає у цьому «совок», інші не завжди переконані в об’єктивності нагородження, ще хтось прагне бачити серед нагороджених більше нових облич), проте, завжди у переліку номінантів кожен може знайти прізвища, які щиро зарахує до золотого фонду свого міста і якими пишатиметься. Тим паче, що цього року організатори пішли назустріч містянам і вислухали чимало пропозицій та зауважень. Зокрема, більше стали відзначати представників робітничих професій, праця яких часто лишається непоміченою.
23 березня у міському Палаці культури відбулася урочиста церемонія рейтингу популярності «Гордість міста», за підсумками виконання «Програми соціально-економічного розвитку міста за 2016-й рік». Міський голова Віктор Весельський подякував усім, хто сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань, — депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, колективам комунальних підприємств та навчальних закладів, керівникам підприємств та установ міста, підприємцям, представникам громадськості: «Попереду у нас ще багато планів та проектів. Ми будемо створювати комфортне життя у рідному місті: працювати, допомагати один одному для загального добра, миру i злагоди. Вірю, що спільними зусиллями досягнемо цієї мети».
За вагомі заслуги у роботі на благо міста цьогоріч відзначили наступних номінантів:
«Янголи добра»:
— прийомна сім’я Павла Вікторовича Щавлінського та Жанни Петрівни Щавлінської;
«Територія добра»:
— Олена Дмитрівна Олексюк, соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
— Микола Миколайович Бакало, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
«Найактивніша громадська організація»:
— міський осередок Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім.Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова — Віктор Тарасович Бусленко;
«Найактивніший громадський діяч»:
— Олександр Сергійович Дюбо, член міського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки);
«Сила нескорених»:
— 30-та окрема механізована бригада, командир — підполковник Іван Вікторович Гараз;
— 54-й окремий розвідувальний батальйон, командир — полковник Леонід Володимирович Іпатенко;
«Військова доблесть»:
— Зінаїда Миколаївна Кондрацька, т.в.о. заступника командира танкового батальйону по роботі з особовим складом в/ч польової пошти В 2731;
— Галина Володимирівна Фещенко, старшина військової служби за контрактом в/ч польова пошта В 2803;
«Воїн-спортсмен»:
— Сергій Федорович Рюдюк, старший сержант в/ч А 0409, капітан команд з волейболу, міні-футболу, перетягування канату.
«Правоохоронець року»:
— Богдан Анатолійович Ясиневич, сержант поліції Новоград-Волинського відділу поліції;
«Вогнеборець року»:
— Олександр Васильович Дідус, старший прапорщик служби цивільного захисту міськрайонного відділу управління ДСНС України у Житомирській області;
«Телебачення нашого міста»:
— колектив ПП «Студія «Калина», директор — Олександр Борисович Каліновський.
Номінації галузі промисловості:
«Краще підприємство»:
— ПрАТ «ВКФ «Леся», керівник — Тетяна Миколаївна Кондратюк;
«Робітнича майстерність»:
— Анатолій Станіславович Висоцький, майстер-покрівельник;
— Павло Петрович Гричун, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах Приватного Акціонерного Товариства «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин»;
— Андрій Володимирович Черноус, фрезерувальник механічної дільниці цеху механозбиральних робіт ТОВ ВО «Техна»;
«Сумлінний платник податків»:
— приватне акціонерне товариство «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин», генеральний директор — Леонід Михайлович Вакулюк.
Номінації у соціально-культурній сфері, галузі освіти, молодіжної політики та спорту:
«Творча династія»:
— Василь Іларіонович Фурман, Віктор Васильович Фурман, Олександр Фурман;
«Освітянський педагогічний олімп»:
«Креативний методист»:
— Інна Вікторівна Кондратець, методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради;
«Майстер справи»:
— Розбицький Юльян Францевич, відмінник освіти України, вчитель хореографії НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня»;
«Учитель-новатор»:
— Світлана Анатоліївна Верхоланцева, вчитель початкових класів колегіуму;
«Серце віддаю дітям»:
— Алла Миколаївна Тетеря, учитель німецької мови СШ №4;
Учнівська інтелектуальна гвардія міста:
«Академічний успіх»:
— Ірина Мухаровська, учениця 11-го класу ЗОШ №2;
«Кращий знавець іноземних мов»:
— Богдана Гуменюк, учениця 11-го класу НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня»;
«Ветеран спорту»:
— Олександр Миколайович Дідовець;
«Кращий тренер року»:
— Петро Петрович Корнійчук, тренер з карате ДЮСШ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, тренер молодіжної збірної команди України з карате;
— Андрій Віталійович Назарчук, старший тренер з греко-римської боротьби, керівник гуртка дитячо-юнацького клубу фізпідготовки управління освіти і науки міської ради;
«Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту серед дорослих»:
— Світлана Рижикова, вихованка відділення вільної боротьби Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності;
«Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту серед юніорів»:
— Карина Чорномор, вихованка відділення вільної боротьби ДЮСШ;
«Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту серед дорослих»:
— Дмитро Корнійчук, вихованець відділення карате ДЮСШ;
«Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту серед молоді»:
— Людмила Сус, вихованка дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки;
«Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту серед юнаків»:
— Олексій Плісак, вихованець відділення боксу ДЮСШ;
«Спортсмен року з неолімпійських видів спорту серед інвалідів»:
— Сергій Сердюков, член молодіжно-оздоровчого клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями;
«Сильний духом»:
— Олеся Бессальнова, член молодіжно-оздоровчого клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями;
«Краща молодіжна громадська організація»:
— волонтерський центр «Милосердя» Новоград-Волинського медичного коледжу, голова організації Тетяна Наумович;
«Кращий студент»:
— Ганна Лук’янова, студентка Новоград-Волинського медичного коледжу.
Номінації у сфері житлово-комунального господарства:
«Краще підприємство житлово-комунального господарства»:
— комунальне підприємство «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», директор — Людмила Михайлівна Тодорович;
«Зразковий теплоенергетик»:
— Віталій Григорович Діхтієвський, головний інженер комунального підприємства «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»;
«Кращий керівник року у сфері житлово-комунального господарства»:
— Василь Миколайович Левчук, керуючий будинками ОСББ «ЖБК-1»;
«Краще ОСББ міста»:
— ОСББ «Перспектива», керуючий будинками — Олександр Миколайович Лібега;
«Дбайливий господар»:
— Ірина Володимирівна Розум, голова правління ОСББ «Містечко «Морське»;
«Кращий двір»:
— ОСББ «Згода», голова правління Дмитро Опанасович Семенюк;
«Ефективний енергоменеджер»:
— Катерина Дмитрівна Лавренчук, голова правління Асоціації ОСББ «Вікторія»;
«Чисте місто»:
— Людмила Михайлівна Бармак, двірник комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс»;
«Успішний підприємець»:
— Віталій Михайлович Бойчук, директор магазинів «Залізяка» та «Альфа-Спорт»;
— Олена Михайлівна Бадовська, власниця аптеки «Наша фармація».
Номінації у сфері медичного обслуговування та соціального захисту:
«Кращий медичний заклад міста»:
— «Центр первинної медико-санітарної допомоги», головний лікар — Інна Василівна Вошко;
«Кращий лікар»:
— Людмила Адамівна Кордон, завідуюча дитячим інфекційним відділенням, лікар-інфекціоніст дитячого міськрайТМО;
«Берегиня життя»:
— Світлана Борисівна Стародуб, завідуюча філією відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського;
«Милосердя»:
— Наталія Миколаївна Радченко, заступник головного лікаря з медичної частини обласного спеціалізованого будинку дитини;
«Кращий працівник соціального захисту»:
— Людмила Євгенівна Кот, державний соціальний інспектор, провідний спеціаліст департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
Вітаємо городян із почесними відзнаками і бажаємо нових успіхів!

Підготувала Юлія КЛИМЧУК
Фото Сергія ЩУРУКА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,