www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Попередили про нейтралізацію «безпілотників», запущених над військовими частинами

05 Травня 2017 | Оприлюднив: | 22 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Житомирі будуть нейтралізовані будь-які застосування безпілотників над військовими частинами, розташуваннями військових підрозділів та інших об’єктів Міноборони або на підльоті до них. Про це повідомили у прес-службі ВДВ Збройних Сил України.
«Бойові дії на Сході країни досі тривають. Проти України продовжують діяти спецслужби агресора. З огляду на ситуацію, яка склалася навколо баз, складів і арсеналів Збройних Сил України щодо попередніх розвідувальних польотів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), в результаті на яких у подальшому були здійснені диверсійні дії, командування Житомирського гарнізону звертається до громадян: будь-які застосування БПЛА над військовими частинами, розташуваннями військових підрозділів та інших об’єктів Міністерства оборони України, або на підльоті до них будуть нейтралізовані, згідно з нормами чинного законодавства України», — йдеться у повідомленні.
Причетні до таких інцидентів особи будуть затримуватися та притягатися до відповідальності. Командування Житомирського гарнізону звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч із військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Житомир.info

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,