www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Охорона Новограда-Волинського й району — в надійних руках

23 Лютого 2018 | Оприлюднив: | 55 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Новоград-Волинський військовий комісаріат, за підтримки з’єднань та військових частин гарнізону, щомісяця організовує та проводить заняття з бойової підготовки, з основних предметів навчання з підрозділами територіальної оборони.
Так, 15 лютого, на полігоні 30-ї окремої механізованої бригади (с.Олександрівка) з офіцерами, сержантами, солдатами запасу, які призначені до батальйону територіальної оборони, відбулися практичні стрільби з автомата «АК-74», пістолета «ПМ», а також інструкторсько-методичні заняття з військово-медичної підготовки.
Заняття забезпечували та проводили досвідчені військовослужбовці 54-го окремого розвідувального батальйону. Військовозобов’язані удосконалили свої практичні навики у виконанні вправ стрільб зі стрілецької зброї, відновили навченість та отримали досвід у наданні першої медичної допомоги при пораненнях, контузіях, травмах тощо.
Особовий склад висловлює вдячність командуванню 54-го окремого розвідувального батальйону в особі підполковника С.В.Високоляна, військовослужбовцям батальйону за сприяння у проведенні занять та всім військовозобов’язаним, які залучались до їх проведення.

С.КАНЮКА, військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,