www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


На Житомирщині закупили 64 комплекти обладнання для природничо-математичних кабінетів

11 Січня 2019 | Оприлюднив: | 7 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

64 комплекти обладнання для природничо-математичних кабінетів закупили на Житомирщині. 48 кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики, а також мультимедійне та демонстраційне обладнання вже отримали опорні навчальні заклади Житомирщини. Ще 16 комплектів надійдуть у школи після завершення ремонтів. Про це інформує управління освіти і науки ОДА.
Кабінети надійшли в 31 опорний заклад області, де були зроблені ремонти відповідно до типових проектів за рахунок місцевих бюджетів. Саме такі вимоги поставив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.
Для отримання нового обладнання шкільні кабінети повинні мати сучасний ремонт із пофарбованими у світлий колір стінами, хорошим освітленням. Адже не тільки обладнання, але й оточуюче середовище впливає на бажання учнів навчатися.
Загалом управління освіти і науки ОДА закупило 64 кабінети природничо-математичного циклу та мультимедійні засоби навчання. На сьогодні ще у 10 ОТГ та 2 районах завершують ремонти кабінетів, і тільки після цього отримають обладнання.
У комплектах для кабінетів школи отримують набори для лабораторних і практичних занять, демонстраційні матеріли, мікроскопи, штативи, мультимедійні засоби тощо.

Інформація Житомирської ОДА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,