www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Пішли штрафи за спалення сміття: з’явилися… обурені, виникли пропозиції

01 листопадаа 2019 | Оприлюднив: | 87 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

До редакції «Звягеля» звернувся житель мікрорайону «Дружба» Віталій О., стосовно якого складено протокол про адміністративне порушення за спалення бадилля на городі. Чоловік не заперечує, що склав бадилля в копицю, але стверджує, що… не підпалював.
22 жовтня, за його словами, невідомі цю копицю підпалили, а він з’явився на місці події вже тоді, коли вогонь догорав. І потрапив в об’єктив активіста, котрий виклав фотофакт спалення бадилля у Фейсбук. А вже тоді за це взялася інспекція благоустрою.
Як було насправді, — це питання розгляне адмінкомісія, засідання якої заплановано на 5 листопада. Разом із тим Віталій звернув увагу на супутню проблему: куди складати сміття, якщо в мікрорайоні не встановлено жодного контейнера, а сміттєвоз здійснює рейс у приватний сектор приблизно раз на два тижні.
— Невже ті, хто проживає у квартирах, складають сміття на балконах, щоб винести його раз на два тижні? То чому ж жителі приватного сектору знаходяться в нерівних із ними умовах? На «Дружбі» урн немає навіть біля магазинів, немає на зупинках громадського транспорту. То куди ж складати чи викидати сміття? — запитує чоловік, сподіваючись, що в управлінні ЖКГ міської ради звернуть увагу на цю проблему.
…Цієї осені Новоград, як ніколи, задихається від смороду через спалення листя й бадилля. Погіршують ситуацію постійні тумани, унаслідок чого дим «зависає» над землею, не даючи нормально дихати містянам. У Фейсбуці регулярно з’являються дописи і фотофакти спалення сміття в приватному секторі із закликами до інспекції благоустрою покарати порушників. Безумовно, є позитив у тому, що інспекція запрацювала. Як показує практика, штраф — єдиний дієвий засіб достукатися до свідомості. Водночас, справедливим є зауваження про відсутність контейнерів для збору сміття в приватному секторі. Можливо, доцільно буде кошти, виручені зі штрафів, спрямувати на вирішення саме цієї проблеми?

Олег БРЮХАНОВ
Фото Івана ЛАВРЕНЧУКА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,