www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Із початку карантину на Житомирщині поліція виявила близько сотні адмінправопорушень стосовно дітей

27 Березня 2020 | Оприлюднив: | 13 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Переважна більшість із них стосуються невиконання батьками обов’язків щодо виховання неповнолітніх. Понад десяток підлітків були викриті в розпиванні алкоголю або під час куріння в публічних місцях. У ході профілактичних рейдів поліцейські закликають дорослих бути відповідальними, контролювати дітлахів, дбати про стан здоров’я, дотримуватися передбачених карантином обмежень.
Працівники підрозділів ювенальної превенції поліції регіону проводять попереджувальну роботу як у молодіжному середовищі, так і серед дорослих. Поліцейські разом із представниками соціальних служб відвідують за місцями проживання родини, які перебувають на обліках, і такі, що потрапили в скрутні життєві обставини.
— Ми перевіряємо, як батьки в період карантину дбають про своїх неповнолітніх дітей. Проводимо роз’яснювальну роботу і з малечею, і з дорослими, націлюємо на неухильне дотримання гігієни та розповідаємо про передбачені заборони на особливий період, — розповіла керівник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. — Окрім того, здійснюємо рейди продуктовими торговельними закладами, де наголошуємо продавцям про неприпустимість продажу неповнолітнім особам алкоголю чи тютюну.
У період із 12 березня в ході такої роботи поліцейські задокументували правопорушення та склали 88 адміністративних протоколів. Серед них відносно дорослих: 57 — за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП), 6 — за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП), 3 — за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (ст.156 КУпАП).
Що ж стосується підлітків, то за вчиненими ними адміністративними порушеннями складені 10 протоколів за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або за появу в громадських місцях у п’яному вигляді (ст.178 КУпАП), 11 — за куріння в заборонених місцях (ст.171-1 КУпАП), та 1 — за дрібне хуліганство.
Шановні громадяни! Правоохоронці закликають кожного бути відповідальним і небайдужим, особливо якщо мова йде про дітей і молодь. У період карантину подбайте про те, щоб ваші діти були зайняті навчальними або іншими корисними справами. Контролюйте, де знаходиться і чим займається ваша дитина. Усвідомте самі всю серйозність загальної ситуації та щодня роз’яснюйте необхідність дотримання визначених обмежень підліткам. Щоразу нагадуйте їм про заходи безпеки.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,