www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту

09 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 29 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Мобільною групою з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту.
Протягом минулого тижня мобільною групою разом із представниками поліції з метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів було обстежено 10 міських маршрутів. За фактами виявлених порушень (водій без маски, переповнений автобусний маршрут №1) працівниками поліції водію винесено попередження.
Зокрема, 5 жовтня, о 13:30, на зупинці «Світанок» було зафіксовано порушення в автобусному маршруті №14 (водій у масці, однак не всі пасажири дотримуються маскового режиму та в салоні кількість пасажирів значно перевищує кількість сидячих місць).
Нагадуємо, що наразі Новоград-Волинська міська ОТГ перебуває в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відтак, заборонено:

  • перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі — виготовлених самостійно;
  • перевезення пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

За порушення правил карантину передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу — від 17000 до 34000 гривень.
Пам’ятаймо, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх дотримуватимуться всі.

Мобільна група за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,