НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІ ФУТБОЛІСТИ — ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ

У рамках обласної спартакіади школярів у Новограді-Волинському відбулись змагання з футболу серед учнів 10-11 класів. До нашого міста приїхали команди з Коростеня, Бердичева, Черняхова, Малина, Новоград-Волинського району, Баранівки та Андрушівки.
У ході змагань команди були розділені на дві підгрупи, переможцями у яких стали футболісти з Новограда-Волинського та Коростеня. Саме ці команди і змагалися у фіналі. Перемогу з рахунком 2:1 святкували новоград-волинські спортсмени, які нагороджені кубком, дипломом та медалями. Третє місце посіла команда Бердичева, перемігши футболістів з Андрушівки.
Організатори спартакіади відмічають високий рівень підготовки команд з Новограда-Волинського, Коростеня, Бердичева, Андрушівки та Малина.