Візит у Львів на «International union cap»

цими вихідними здійснили 14 спортсменів об’єднаної команди карате клубу «Січ», до якої увійшли вихованці міської і районної дитячо-юнацьких спортивних шкіл та ФСТ «Спартак».
Звягельчани вибороли 8 призових місць, серед яких — одне перше. Єдиною чемпіонкою у новоградській команді цього разу стала Ольга Павлова, виступаючи серед спортсменів вікової категорії 16-17 років.
Другі місця посіли Анастасія Василенко (категорія 16-17 років), Максим Загривий, Володимир Назаренко і Кирило Кучер (усі — 10-11 років).
Бронзовими призерами змагань стали Аліна Карпишина, Микола Іванов (категорія 12-13 років) та Олександра Толченова (10-11 років).
Ці результати дозволили команді «Січ» розташуватися на шостому загальнокомандному місці серед сімнадцяти команд.