Звягельські важкоатлети — знову у призерах

З 29 по 31 жовтня у Чернігові проходив відкритий чемпіонат України ФСТ «Спартак» із важкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999-2000 років народження. Збірна команда Житомирщини була представлена вихованцями відділення важкої атлетики Новограда-Волинського (тренери-викладачі — О.Ю.Шевчук та В.В.Постіженко).
Вже стало гарною традицією для звягельських важкоатлетів повертатися із всеукраїнських змагань із медалями та дипломами. Не став винятком і цей турнір. Порадували тренерів, батьків та спортивну громаду Олег Мусієв (у ваговій категорії 45 кг посів 1 місце, здолавши вагу штанги 73 кг), Олександр Плохотюк (у ваговій категорії 69 кг посів 3 місце із результатом 143 кг), Віталій Якимович (у ваговій категорії 56 кг посів 4 місце, піднявши штангу вагою 78 кг).
Від імені федерації важкої атлетики Житомирської області хочу висловити слова подяки за організацію поїздки юних спортсменів на ці змагання директору КДЮСШ «Спартак» Анатолію Олександровичу Беспалому, завучу КДЮСШ «Спартак» Віктору Леонідовичу Борисюку та тренеру-викладачу Олександру Юрійовичу Шевчуку.