www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Спортивне життя Новоград-Волинського вищого професійного училища

23 Квітня 2021 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Дбати про здоров’я — це не тільки вести правильний спосіб життя, а й підтримувати та розвивати свої фізичні можливості. Фізичне виховання в училищі є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу, адже професії майбутніх випускників пов’язані з фізичною та витривалою працею. Тому дирекція навчального закладу разом із викладачами фізичної культури особливу увагу приділяє розвитку та покращенню спортивно-масової роботи.
Для розвитку фізичних якостей на уроках фізичної культури та організації змістовного дозвілля учнів на території училища функціонують: мініфутбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, тенісний корт, гімнастичне містечко, а також спортивна зала, приміщення для занять із настільного тенісу та тренажерна зала. Щороку проводиться робота з навчання плаванню та оздоровлення за домовленістю в басейні технікуму.
У закладі працюють спортивні секції та гуртки, а саме: з футболу, волейболу, настільного тенісу та атлетизму, у яких займаються близько 20% від загальної кількості учнів.
Щорічно учні беруть участь у спартакіаді на першість училища з таких видів, як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, легка атлетика, шахи та шашки. За підсумками проведення змагань формуються збірні команди для участі в міських та обласних турнірах.
Протягом останніх п’яти років учні закладу вдало виступали в обласній спартакіаді серед учнів професійно-технічних закладів Житомирщини та здобули 1-ше місце в обласних змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор Козацька наснага; 1-ше, 2-ге місце — у змаганнях з настільного тенісу; 1-ше місце — в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу;
1-ше місце — з легкоатлетичної естафети 4 по 100 метрів; 2-ге місце — у змаганнях із легкої атлетики; 2-ге місце — у змаганнях із волейболу та мініфутболу.
Окрім обласних змагань, учні училища беруть участь у міській спартакіаді студентської молоді; у турнірах з мініфутболу, баскетболу, волейболу тощо.
Значна кількість учнів відвідують міські спортивні секції з карате, армспорту, футболу, волейболу. Є часниками та призерами чемпіонатів й обласних змагань з карате, чемпіонами та призерами на чемпіонаті України з армспорту у своїх вікових групах та категоріях.
Навчальний заклад активно співпрацює із загальноосвітніми закладами району та проводить товарисько-тренувальні ігри з учнями Ярунської, Городницької, Піщівської та Чижівської шкіл.
Хорошою традицією є проведення днів здоров’я: двічі на рік на березі річки Случ — «Козацькі забави» та «Звитяга»; виховні години, «Нумо, хлопці», зустрічі з відомими спортсменами та видатними тренерами нашого міста. У цьому році училищу виповнюється 55 років. Хочеться побажати нашому закладу спортивного довголіття, талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів.

Сергій НІКОЛАЄВ, керівник фізичного виховання НВВПУ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,