www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Від початку літа на водоймах області втопилися 11 осіб

16 Липня 2021 | Оприлюднив: | 10 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Спека змушує населення масово вирушати на відпочинок до водоймищ. Тому рятувальники продовжують здійснювати патрулювання біля водойм.
Днями рятувальники Любара провели профілактичний рейд місцями відпочинку населення на берегах річки Случ. Відповідну роботу також провели житомирські фахівці ДСНС на території дитячого та дорослого пляжів Гідропарку.
Під час таких заходів рятувальники нагадують, що відпочинок на воді допускається лише в спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях, де чергують рятувальні пости і обстежене дно на предмет небезпек. Переважно нещасні випадки трапляються саме в місцях стихійного відпочинку населення — на кар’єрах, ставках, водоймах та річках, які не передбачені для купання і відповідним чином не облаштовані.
На підтвердження цього рятувальники наводять статистичні дані: з початку червня на водоймах області потонуло 11 осіб.
Дорослим нагадували, аби ті дбали про власних дітей і не дозволяли їм самостійний відпочинок та небезпечні пірнання у воду.
Рятувальники вкотре акцентували увагу, що найбільш небезпечний ворог відпочивальників — алкоголь, бо під його дією людина втрачає самоконтроль і не може адекватно діяти у випадку небезпеки. Також бійці ДСНС нагадали відпочивальникам про правила пожежної небезпеки в екосистемах, адже в області зберігається 5 клас пожежної небезпеки.
Як повідомила 13 липня Державна служба України з надзвичайних ситуацій, загалом по Україні з початку року на водоймах загинуло 688 людей, з них — 74 дитини. Лише в липні втопилися 145 осіб (20 дітей). Цей показник уже перевищив минулорічну липневу статистику.

ГУДСНС України в Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,