Городницьке «Полісся» підхопило «синдром без перемог»

Після трьох поспіль перемог у стартових турах ФК «Полісся» з Городниці суттєво здав позиції у першій лізі обласної футбольної першості — лише два набрані очки у п’яти наступних матчах. Ось і в останньому з них не поталанило звести гру бодай до нічиєї — «Полісся» поступилося з рахунком 2:4 на виїзді ФК «Миропіль».
Городничани, як кажуть, «горіли» після першого тайму — 3:0. Але зуміли відквитати два голи, відновивши інтригу. Проте прикрий автогол на 85-ій хвилині звів попередні зусилля нанівець.Із одинадцятьма очками «Полісся» залишається на п’ятому місці, проте відставання від лідерів дедалі росте.
Нагадаємо, у вищій лізі, де представлений новоградський «Авангард», чемпіонат поновиться аж 5 вересня іграми другого кола.