www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


ТО ХТО Ж ЗАБРУДНЮВАВ?

24 Квітня 2009 | Оприлюднив: | 2 729 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...
Директору ТОВ «Газета«Звягель-Інформ» Усенку М.Г.
Голові м/о ЛПУ, помічнику-консультанту депутата Новоград-Волинської міської ради Пилипчуку І.І.
Депутату Новоград-Волинської міської ради Цапліну Г.

3 квітня 2009 року в газеті «Звягель-Інформ» за №14 (819) на першій сторінці опублікована Заява Пилипчука І.І. та Цапліна Г. на адресу Новоград-Волинського міжрайонного прокурора Семенька М.П., щодо порушення працівниками ТОВ «Церсаніт Інвест» законодавства про охорону навколишнього природного середовища, вивезення з території товариства та скидання в невідведених місцях відходів виробництва. Розповсюджена таким чином інформація є недостовірною. Товариство жодного разу відходи заводу, сіру густу речовину, як висловлюються автори листа, в річку Случ не зливало. Товариством укладено договір з підприємством, який має відповідний дозвіл на знешкодження та утилізацію відходів та сміття. Вивезенням відходів здійснюється приватними перевізниками, які беруть на себе зобов’язання на вивезення сміття та відходів у спеціально відведені місця на утилізацію і захоронення, а не самим товариством, як зазначено у заяві. Розповсюдження неправдивої інформації підриває ділову репутацію ТОВ «Церсаніт Інвест» та може призвести до заподіяння моральної та матеріальної шкоди.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо негайно спростувати недостовірну інформацію про ТОВ «Церсаніт Інвест», шляхом опублікування спростування недостовірної інформації в газеті «Звягель-Інформ» на першій сторінці наступного змісту: «Інформація про порушення ТОВ «Церсаніт Інвест» законодавства про охорону навколишнього природного середовища, опублікована в газеті за №14 (819), не відповідає дійсності. ТОВ «Церсаніт Інвест» самостійно не вивозить з території товариства відходи та не зливає їх в неустановлених місцях. Вивезення, знешкодження та захоронення відходів виробництва ТОВ «Церсаніт Інвест» здійснюється підприємствами, що несуть відповідальність за скидання відходів не у встановлених місцях, з якими товариство уклало відповідні договори». У випадку невиконання нашої вимоги ми вимушені будемо звернутись до суду за захистом наших прав.

Кшиштоф ТАЛЕР, генеральний директор

* * *
Пилипчуку І.І.

Повідомляю, що Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою Ваша скарга з приводу порушень природоохоронного законодавства на території Чижівської сільської ради, розглянута по суті.
Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою для проведення перевірки було залучено спеціалістів із державної екологічної інспекції та Новоград-Волинської санепідемстанції.
При проведенні перевірки встановлено, що 17 березня 2009 року, між приватним підприємцем Гарбузюком С.М. та ТОВ «Церсаніт Інвест» укладено договір на транспортні послуги, згідно якого Гарбузюк С.М. зобов’язується за дорученням ТОВ «Церсаніт Інвест» проводити вивезення технічної води щодня цілодобово.
У договорі також зазначено, що перевізник зобов’язаний оформити у відповідних територіальних органах екології дозвіл на злив технічної води і місце зливу та нести відповідальність за злив технічної води у недозволених місцях.
Приватний підприємець Гарбузюк С.М., не визначивши місце зливу, вивозив технічну воду із заводу ТОВ «Церсаніт Інвест» і зливав її на землі сільськогосподарського призначення на території Чижівської сільської ради.
У зв’язку із цим міжрайонною прокуратурою щодо ПП Гарбузюка С.М. винесено постанову про порушення провадження про адміністративне правопорушення за ст. 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення і направлено для розгляду начальнику державної екологічної інспекції в Житомирській області.
З метою встановлення у складі технічної води, що вивозиться із заводу ТОВ «Церсаніт Інвест» речовин, які можуть негативно впливати на навколишнє природне середовище, міжрайонною прокуратурою дано доручення головному державному санітарному лікарю Новоград-Волинського району відібрати проби і провести лабораторні дослідження вказаної води.
У разі виявлення шкідливих речовин у складі технічної води, міжрайонною прокуратурою будуть вжиті відповідні заходи прокурорського реагування, про що Вас буде додатково повідомлено.

М.СЕМЕНЬКА, Новоград-Волинський міжрайонний прокурор, старший радник юстиції

* * *

Від редакції. На вимогу Генерального директора ТОВ «Церсаніт Інвест» п.Кшиштофа Талера ми подаємо повний текст листа, що надійшов до редакції, а також відповідь міжрайонного прокурора авторам заяви гр.Пилипчуку І.І. та Цапліну Г.
Зі свого боку маємо відмітити наступне: публікуючи вищезгадану заяву, ми абсолютно не прагнемо «підірвати ділову репутацію ТОВ «Церсаніт Інвест», більше того, я особисто, будучи на аналогічних заводах «Церсаніт» в Польщі, мав змогу переконатись у високому рівні організації виробництва, сучасних технологіях, заслуговує на повагу і культура виробництва.
Звичайно, відкриття такого підприємства у нашому районі — це вагомий внесок у промисловий розвиток регіону.
Разом з тим, знаючи непросту екологічну ситуацію в місті і районі, пов’язану з роботою як діючих в житловій зоні підприємств (каменедробильний завод, м’ясокомбінат, меблева фабрика, завод кормових антибіотиків), так і наслідками радіаційного забруднення в результаті аварії на ЧАЕС, громада міста з осторогою сприймає будь-які нові джерела можливого забруднення.
Власне кажучи, питання очевидне — якщо проектом передбачено вивіз з підприємства будь-яких відходів — то виробник має погодити в установленому порядку місце їх утилізації. Навряд чи таким місцем є рівчак, що тече в Случ.
І ще одне, якщо виникає будь-яка позаштатна ситуація, — чи не простіше було б повідомити, що насправді вивозиться, чому і чи несе воно якусь загрозу навколишньому середовищу, а вже потім шукати винних.

Микола УСЕНКО
 1. 14 коментарів в статті “ТО ХТО Ж ЗАБРУДНЮВАВ?”

 2. Написав: Vincentik 27.04.2009 | Відповісти

  Цитувати

  Ха я как маг наперёд знал что не нацдут виновных и всё ок. Там что-то написанно про репутацию? Пусть себе засунут свой заваод и репутацию я там проработал почти год и моя бы воля я бы их нах в польшу бы обратно.

 3. Написав: kentavr 29.04.2009 | Відповісти

  Цитувати

  “вимагаємо негайно спростувати недостовірну інформацію про ТОВ «Церсаніт Інвест»”

  да о-уели! “спраставаті” !
  а почему сами на заводе не утилизируют?
  Харошее производство нам наши первачи подсунули, будет теперь нам и “зелёный туризм” и “Надслучанська Швейцарія”….

  admin ответил:

  да-да, давайте уничтожим все производство и вернемся в каменный век…

 4. Написав: Vincentik 05.05.2009 | Відповісти

  Цитувати

  Админ я смотрю тебе что пох в каком мире и чем дышать будут твои дети??? Прости за грубость просто панаехали тут хачи построили фабрики (кстати не помню где-то читал про церсанит на польском сайте ) так его не раз обвиняли о загрязнении екологии… Мне лично хочеться чтоб всё было честно…

  admin ответил:

  ну и чудной народ у нас… да мы сами засрем тут быстрее всё. любой наш завод времен ссср в 1000 раз опаснее этого церсанита.
  а будем отказываться от подобных инвестиций, то наши дети все равно будут уезжать отсюда туда где работа есть.

 5. Написав: Vincentik 10.05.2009 | Відповісти

  Цитувати

  Админ я не глупый человек и понимаю что нужно и нет. Мне не 15 лет. И кстати мы вполне можем построить сами такой завод такого же уровня. Просто в стране должен пыть правитель а не политик…

  admin ответил:

  так а кто против? и почему не построили? один политик ничего не решает. поэтому в данный момент надо исходить из реальности. если тебя там на церсаните чем-то обидели, то это не значит, что плохо всем 🙂

 6. Написав: Vincentik 10.05.2009 | Відповісти

  Цитувати

  Нет меня не обидели я даже не пытался туда идти работать. И не хочу… Один политик0))) Я не хочу разводить дискусию но тем не мение у каждого политика столько власти что он может многое изменить. Тем не мение не один ни чего не делает. Изза того что они все “ТРЕПЛО” они только трпаться и умеют но не действовать.

  admin ответил:

  ты явно берешь пример с наших политиков. не ты ли в самом верху написал, что “проработал там почти год”? =)

 7. Написав: Vincentik 13.05.2009 | Відповісти

  Цитувати

  Прости я не обяснил я не именно на церсанит а на основу-солсиф (водтелем). Давай закончим дискуссию…

  admin ответил:

  конечно закончим, потому что … (см. в соседней статье)

 8. Написав: violpik 09.03.2010 | Відповісти

  Цитувати

  Допускаю , що вони забруднюють, брехати це Церсаніт може. Мені ж три роки зарплату не платять так я їх в суді піджимаю, а вони крутять..то як це називається? Хто працював і кому не заплатили за відрядження в Польщі (норма 280 грн/доба) звертайтесь шановні, не стидайтесь і так як я в суді переможеет. А світ і люди хай знають що за керівницво на Церсант і чого воно варте. Віталій Піковський. Привіт Таллеру! )))

 9. Написав: Igara 10.03.2010 | Відповісти

  Цитувати

  Я не защищаю Церсанит, но на сегодняшний день мы имеем 1200 рабочих мест на ТОВ Церсанит Инвест, работают люди разных соц. слоев и разного уровня образования, и я уверен что не было бы Церсанита, у нас не уменьшилось бы количество пустых бутылок, бумажек , разных обверток и упаковок на берегах речки , на обочинах и тротуарах, в лесах и т.п.. Вырезаются деревья, уничтожаются браконьерскими способами рыбные запасы реки и нету никому до этого дела, давайте следить за своими поступками и убирать за собой, а потом уже рисовать транспоранты, и кричать что-то в адрес предприятий которые отчисляют в бюджет нашего района , области и страны в целом немалые деньги за счет которых слабо защищенные слои населения имеют возможность хотя бы выживать. А по поводу политики, я думаю это не в Звягель-Информе надо коментарии оставлять а обращаться к непосредственным виновникам сложившийся ситуации в Украине.

 10. Написав: violpik 15.06.2010 | Відповісти

  Цитувати

  Vincent так ти напиши як тобі там працювалося! а то всі думають що це організація на яку треба молитися. Вони викрутять для себе ресурси і покинуть після себе великий смітник – і жівіть як хочете. А хто їздив від Церсаніта в Польщу то передзвоніть і дам пораду як на них подати в суд 0678982634 Віталій Піковський. а ось зсилка http://zhzh.info/publ/9-1-0-2187

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: