ВСЕ ВИРІШИТЬ ДОМАШНЯ ЗУСТРІЧ

Перший матч 1/8 фіналу розіграшу кубка аматорської ліги України ФК «Звягель-750» проводив у м.Підволочиськ (Тернопільська обл.) проти місцевої команди.
Як повідомив президент нашого клубу В.В.Гордійчук, — ­гра пройшла у цілому в рівній боротьбі. Обидві команди мали можливості не один раз вразити ворота суперника. Однак
зробили це лише по одному разу. Рахунок відкрив Роман ­Весельський, котрий завершив комбінацію за участю товаришів по клубу. Сталось це в середині першого тайму.
Господарі зрівняли рахунок також у першому таймі після вдалого пробиття 11-метрового удару, що був призначений за гру рукою у власному карному майданчику одного з гравців нашої команди. Тож бойова нічия — 1:1. Все вирішуватиметься у другому матчі, що пройде на стадіоні «Авангард», 7 вересня. Початок о 17 годині.