Важкоатлети здобули призові місця на турнірі у Луцьку

\"Важкоатлети3-5 грудня у Луцьку проходив чемпіонат України ВФСТ «Колос» із важкої атлетики серед учнів ДЮСШ на призи А.Л.Хвесика. Місто Новоград-Волинський на цих змаганнях представляли вихованці відділення важкої атлетики міської дитячо-юнацької спортивної школи.
Переможцем турніру в категорії 53 кг стала Лада Швець. У цій же ваговій категорії третє місце посіла Тетяна Фіщук.
Катерина Чернишук (категорія 63 кг) і Віталій Якимович (56 кг) продемонстрували достойні виступи, проте до числа призерів не потрапили, зайнявши відповідно 5 і 8 місця.
Попереду у звягельських важкоатлетів — чемпіонат України серед вихованців шкіл вищої спортивної майстерності в Харкові та відкритий чемпіонат України центральної ради «Динамо» в Луцьку. Затим будуть підведені підсумки виступів міських важкоатлетів у 2015 році.