Тріумф важкоатлета Олега Ніколаєнка на чемпіонаті України!

Звягельчанин Олег Ніколаєнко здобув блискучі перемоги на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків до 15 років, який відбувся з 24 по 29 жовтня у м.Кам’янець-Подільський. У змаганнях взяли участь понад 360 спортсменів із 21 області України.

Олегові не знайшлося рівних у ваговій категорії до 77 кг. Спочатку він виборов звання чемпіона у ривку (із результатом — 109 кг). Потім продемонстрував найкращий результат у другій вправі — поштовху (129 кг). Відтак, за сумою двоборства, з результатом 235 кг, Олег Ніколаєнко здобув медаль чемпіона України, випередивши результат другого призера на 36 кг.
Нагадаємо, що у 2015 році Олег ставав рекордсменом та чемпіоном України лише у ривку. Цього року він став найсильнішим у всіх вправах, що і обіцяв виконати міському голові та депутатам міської ради під час нагородження на останній сесії міської ради 2015 року.