Змагання з багатоповторного жиму

6 травня на базі ДЮКФП відбулися змагання «Відкритий кубок міста з багатоповторного жиму до Дня пам’яті та примирення». Учасниками стали близько 40 спортсменів, серед яких — атлети з Житомира.

\"Змагання

Результати змагань серед дівчат у категорії 20 кг: перше місце посіла Валерія Вєнікова з результатом 20 кг на 30 повторів; друге місце — Катерина Река (20 кг на 21); третє місце — Вікторія Матвійчук (20 кг на 20).

У категорії 25 кг: переможницею стала Наталія Матвійчук (25 кг на 33); друге місце посіла Вікторія Найман (25 кг на 25); третє місце — Евеліна Павлюк (25 кг на 24).

У категорії 35 кг перемогла Данієла Ковєра (35 кг на 23).

Результати змагань серед дітей віком до 15 років у категорії 35 кг: перше місце — Євген Шевчук (35 кг на 21); друге місце — Богдан Сницький (35 кг на 25); третє місце — Микола Романов (35 кг на 19).

Результати змагань серед юнаків у категорії 35 кг: переможцем став Олександр Редька (35 кг на 35); друге місце посів Артем Михайлов (35 кг на 26); третє місце — Нікіта Котович (35 кг на 23).

У категорії 45 кг: перше місце — Назар Леліхов (45 кг на 33); друге місце — Владислав Назаренко (45 кг на 38); третє місце — Назар Свинарчук (45 кг на 29).

У категорії 55 кг: переможець — Дмитро Бахур (55 кг на 31); друге місце посів Максим Найдюк (55 кг на 24); третє — Сергій Чіркунов (55 кг на 31).

Результати змагань серед юніорів у категорії 75 кг: перше місце — Максим Формалюк (75 кг на 25); друге місце — Богдан Ілюченко (75 кг на 23).

Результати змагань серед чоловіків у категорії 55 кг: переможцем став Данило Кухарук (55 кг на 47); друге місце посів Юра Василевський (55 кг на 47); третє місце — Дмитро Барановський (55 кг на 23).

У категорії 75 кг: перше місце — Богдан Косянчук (75 кг на 41); друге місце — Дмитро Коростельов (75 кг на 28); третє місце — Грайр Геворкян (75 кг на 26).

\"Змагання

«Почесним гостем, суддею та учасником змагань був Богдан Косянчук — голова Федерації багатоповторного жиму України в Житомирській області. Висловлюємо подяку міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор — Анатолій Тимофєєв) за допомогу в організації змагань», — зазначив директор ДЮКФП Вадим Омельчук.