Звягеляни гідно  виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Звягеляни гідно виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Днями в Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу. Житомирську область представляли сім спортсменів, п’ятеро з яких є вихованцями ДЮКФП та студентами Звягельського політехнічного фахового коледжу. У напруженій боротьбі наші спортсмени гідно змагалися та досягли хороших результатів, — повідомив «Звягелю» директор ДЮКФП Вадим Омельчук.

Серед дівчат у категорії до 47 кг Вікторія Найман посіла 4 місце з результатом 150 кг, виконавши 2-ий юнацький розряд.

У категорії до 69 кг Наталія Матвійчук посіла 4 місце з результатом 197,5 кг, виконавши 2-ий юнацький розряд.

У категорії до 76 кг Діана Довгалюк стала переможницею з результатом 180 кг, виконавши 1-ий юнацький розряд.

Серед юнаків у категорії до 66 кг загалом змагалися 17 учасників.

Сьоме місце посів Дмитро Бахур із результатом триборства — 405 кг, перевершивши норматив 1-го дорослого розряду на 12,5 кг.

Дев’яте місце посів Артем Легензов із результатом триборства — 377,5 кг, виконавши норматив 2-го дорослого розряду.

У командній першості звягеляни завершили змагання на шостому місці серед 33 команд.

Програмою турніру організатори передбачили культурне дозвілля для учасників. Вони відвідали Музей писанкового розпису (неофіційна назва — Музей «Писанка») — єдиний у світі музей писанки або писанкового розпису.

«Усі наші учасники показали чудові результати, здобули безцінний змагальний досвід та вже готуються до наступних спортивних стартів. Запрошуємо дітей віком від 11 років доєднатися до нашої сильної команди», — прокоментували подію в ДЮКФП.