Звягеляни стали призерами чемпіонату України з пауерліфтингу

18-24 лютого у Коломиї проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У турнірі взяли участь понад 150 спортсменів з різних куточків України. Збірну Житомирської області представляли три учасники — вихованці відділення пауерліфтингу ДЮКФП, студенти ЗПФК.

Учасники змагалися у присіданні зі штангою, жимі лежачи, тязі та сумі триборства. Звягельські спортсмени вибороли 12 нагород: 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Серед дівчат у категорії до 47 кг Вікторія Найман показала такі результати: друге місце у присіданні, перше місце в жимі, друге місце в тязі та друге місце за сумою триборства з результатом 167,5 кг.

Серед дівчат у категорії до 84 кг Діана Довгалюк здобула 4 золоті медалі з результатами триборства — 242,5 кг.

Серед юніорів у категорії до 66 кг Дмитро Бахур показав неймовірні результати за сумою триборства — 440 кг (!) і здобув 4 бронзові нагороди.

Готував команду директор ДЮКФП Вадим Омельчук.

«Вихованці ДЮКФП є постійними учасниками міських, обласних та всеукраїнських змагань, регулярно здобуваючи призові місця. Запрошуємо дітей нашої громади приєднуватися до гуртків, що діють у ДЮКФП», — додають у закладі.