Десять переможних сутичок на двох

видали новоград-волинські вихованці школи греко-римської боротьби під час міжнародного турніру «Надія-2013», присвяченого кращим борцям Костопільщини, що відбувся в однойменному місті 1-3 березня.
У ваговій категорії до 58 кг серед 25 учасників друге місце здобув учень колегіуму Олександр Федотов. Переможна хода Олександра досягла п’яти поєдинків і завершилася, на жаль, у фіналі.
А у ваговій категорії до 69 кг третє місце виборов Богдан Денисюк. У його активі — чотири переможні сутички, що вивели до півфіналу, де зазнав поразки. Але Богдан зібрався з силами і зумів пробитися на п’єдестал пошани, вигравши втішний фінал.
У змаганнях загалом взяли участь 280 спортсменів, серед яких були представники 20 українських команд (зокрема, міст Київ, Тернопіль, Березне, Нововолинськ, Одеса, Виноградів, Мукачеве, Житомир, Чуднів), а також із Литви, Латвії, Білорусі й Росії.