Восьмигодинний переїзд... і нуль очок

Після виснажливого восьмигодинного вояжу до Чернівців ФК «Авангард» не зумів зачепитися бодай за нічию у матчі 3-го туру чемпіонату України серед аматорських команд проти ФК «Буковина-2-ЛС».
Перша половина гри завершилася нульовою нічиєю. Але вже на шостій хвилині другого тайму «Буковина» повела у рахунку. Невдовзі «Авангард» відігрався зусиллями капітана команди Дмитра Горбаченка. Проте рівновага протрималася недовго. Впродовж трьох хвилин господарі двічі вразили ворота «Авангарду». У заключній десятихвилинці гри новоградці мали змогу врятувати матч — Ярослав Корнійчук скоротив відставання в рахунку до мінімуму, але гра так і завершилася перемогою «Буковини» — 3:2.
Інші матчі в нашій групі: ФК «Вінниця» — «Збруч» — 1:1, «Рух» — «ОДЕК» — 4:1.
Лідер групи «Збруч» (5 очок), далі — «Рух», ФК «Вінниця» (по 4 очки), за ними — «Авангард», «Буковина-2-ЛС» і «ОДЕК» (по 3 очки).