ПФК «Звягель» розгромив «Реал» і повернувся на перше місце!

У 23-му турі Другої ліги чемпіонату України з футболу ПФК «Звягель» грав у Одесі проти тамтешнього клубу «Реал Фарма». Матч відбувся 12 квітня.

Після домашньої поразки в попередньому турі від ФК «ЮКСА» (0:2) звягеляни поступилися першим місцем у турнірній таблиці. Проте впевнена перемога в Одесі дозволила його повернути.

Звягеляни двічі відзначилися голами у першому таймі (Венделл — з пенальті, Ян Морговський) і поставили переможну крапку у таймі другому (Нікіта Петрук) — 3:0.

Яна Морговського визнано кращим гравцем 23-го туру в Другій лізі.

«Чудовий перфоманс та активна участь нашого лівого оборонця у матчі проти «Реалу Фарми», де він записав на свій рахунок гол, асист та «сухий» матч, переконали оглядачів змагань ПФЛ зі «Спорт Арени»! Саме наш Ян Морговський визнаний найкращим гравцем 23 туру в Другій лізі! Вітаємо Яна та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Успіхів йому і команді в наступних матчах!» — прокоментували на офіційній сторінці клубу у Фейсбуці.

Після цієї перемоги ПФК «Звягель» знову зрівнявся за очками із ФК «ЮКСА», але очолив турнірну таблицю завдяки кращій різниці забитих/пропущених ( 42 проти 32). При цьому звягеляни мають матч у запасі.

Серйозну конкуренцію може створити клуб «Дружба», який у цьому турі якраз і переміг ФК «ЮКСА» з рахунком 1:0 у гостях і тепер має перспективи на перше місце. Відставання «Дружби» від дуету лідерів складає 2 очки, проте проведених ігор 19, тоді як у «Звягеля» — 20, у «ЮКСА» — 21.

У наступному турі, базовий день якого призначено на 17 квітня, ПФК «Звягель» прийматиме вдома МФК «Металург-2» (поточне 13-те місце з 15-ти команд). «Дружба» гратиме проти «Реала Фарми». А «ЮКСА» гостюватиме в «Кудрівки», яка йде п’ятою.