Наші молоді тенісисти — у лідерах по області

У чемпіонаті Житомирщини з настільного тенісу серед спортсменів 2008 р. н., що завершився у Новограді-Волинському, взяли участь 11 команд.
У командних поєдинках господарі змагань — вихованці відділення настільного тенісу міської ДЮСШ — здолавши усіх суперників, здобули кубок переможців у юнацькому розряді.
Чемпіонами стали Коля Корнієнко та Іван Тимців. Слідом за ними фінішували збірники міста Житомира та Баранівського району. Друга команда Новограда-Волинського посіла сьоме місце. В її складі хорошу готовність до змагань і високий технічний рівень продемонстрував Богдан Тимошенко. У дівочому розряді поза конкуренцією були представниці Новоград-Волинського району Іра Чечет та Оксана Близняк. До трійки кращих також увійшли юнки з Баранівського та Червоноармійського районів.
В особистому розряді у юнаків переміг Микола Корнієнко, у дівчат — Ірина Чечет. Представляв та готував міську команду тренер Л.Х.Майстер. Незабаром відбудуться змагання серед тенісистів 2000 р.н. і молодших.