Добігти до олімпіади!

6 жовтня у Житомирі відбулися змагання з легкої атлетики під гаслом «Діти — олімпійське майбутнє України», учасниками яких стали спортсмени 1998-99 років народження. Як розповів «Звягелю» тренер Олександр УНІВЕРСАЛ, головною метою змагань було перевірити олімпійський резерв. Тож, своїх представників на турнір делегували всі провідні центри області, де розвивається легка атлетика. Всього — 12 команд.
Команда дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Новограда-Волинського цього разу була сформована з шести спортсменів. Переконливо виступила учениця СШ №4 Анастасія Бойко, яка, показавши результат 4,25 м, здобула перше місце у змаганнях зі стрибків у довжину.
У бігу на дистанції 60 м, де традиційно представлено найбільше учасників, дві звягельчанки пробилися у фінал. Учениця дев’ятої школи Діана Ковальчук посіла третє місце (8,5 с), учениця СШ №4 Тетяна Обухова — п’яте (8,7 с). Тетяна також фінішувала третьою на дистанції 400 метрів. У цьому ж виді змагань другий результат показала Юлія Заінчковська (СШ №4).
На вісімсотметрівці четвертою стала Анастасія Ковальковська, але при цьому дівчина виконала третій дорослий розряд, що тренер вважає безсумнівним успіхом.
Єдиний юнак у команді — Микола Журавель (ЗОШ №6) — на дистанції 800 м фінішував сьомим.